Παράδοση 4-10 ημέρες
USAMS CC118TC01, Φορτιστής-Αντάπτορας Τοίχου, 1x USB, PD3.0 20W, Λευκό
10,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,06€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 15757
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
USAMS CC118TC01, Φορτιστής-Αντάπτορας Τοίχου, PD3.0 20W, Λευκό
USAMS φορτιστής τοίχου US-CC118, 1x type-C, PD3.0 20W 3A, λευκός
Υψηλής απόδοσης USB φορτιστής τοίχου της Usams, κατασκευασμένος από ανθεκτικό υλικό και συμβατός με όλες τις συσκευές που φορτίζουν μέσω USB θύρας.
Έχει κομψό design και υποστηρίζει fast charging λειτουργία, τεχνολογίας PD3.0. Διαθέτει 1 type-C θύρα εξόδου, με μέγιστη απόδοση 20W.
-υποστήριξη fast charging PD3.0, 20W
-από ενισχυμένο υλικό, ανθεκτικό στις πτώσεις
-κομψό design
-1x Type-C θύρα
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
υλικό: ABS
χρώμα: λευκός
input: 100V-240V, 50/60Hz, 0.5A
Type-C output: 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.5A
διαστάσεις: 78.8 x 43 x 27.5mm
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Output (Έξοδος) | 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.5A |
| Αριθμός Υποδοχών USB | 1x USB-C |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | - |
| Ισχύς | 20 W |
| Κατασκευαστής | USAMS |
| Κωδικός | CC118TC01, 6958444926964, 28159260 |
| Μήκος καλωδίου | Χωρίς |
| Πρωτόκολλο | PD3.0 |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | - |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | - |
| Τροφοδοσία Ρεύματος | 100-240 V, 50-60 Hz, 0.5 A |
| Τύπος | Φορτιστής / Αντάπτορας Τοίχου |
| Υλικό Κατασκευής | ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις | 78.8*43*27.5 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 59 gr |