- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 15825
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
USAMS US-YX014, Φορητό Ηχείο, Bluetooth/SD, 1200mAh, 10W, Μαύρο
USAMS φορητό ηχείο US-YX014, 10W, Bluetooth, 1200mAh, μαύρο
Ασύρματο φορητό ηχείο της Usams για να σας συντροφεύει παντού, με εξαιρετική ποιότητα ήχου.
Εξοπλίζεται με ενσωματωμένη, επαναφορτιζόμενη μπαταρία χωρητικότητας 1200mAh, η οποία φορτίζει μέσω USB-C θύρας. Η σύνδεση του για την αναπαραγωγή της μουσικής γίνεται ασύρματα μέσω Bluetooth ή με κάρτα μνήμης micro SD (δεν συμπεριλαμβάνεται).
Σημεία ενδιαφέροντος προϊόντος
-εξαιρετική ποιότητα ήχου
-αναπαραγωγή μουσικής μέσω Bluetooth ή micro SD
-με κομψό πολύχρωμο LED φωτισμό
-μπαταρία χωρητικότητας 1200mAh
-ενσωματωμένο κορδόνι για εύκολη & ασφαλή μεταφορά
-υποστήριξη σύνδεσης 2 ηχείων ταυτόχρονα (TWS)
Τεχνικά χαρακτηριστικά
-Έκδοση Bluetooth: V5.3
-Εμβέλεια σύνδεσης: Έως 10m
-Ισχύς εξόδου ηχείου: 10W
-Χωρητικότητα μπαταρίας: 1200mAh
-Είσοδος: 5V/1A
-Θύρα φόρτισης: USB-C
-Χρόνος φόρτισης: Περίπου 2.5 ώρες
-Υλικό: ABS + PC + Cloth
-Διαστάσεις: 95 x 82.5 x 82.5mm
-Βάρος: 328g
-Χρώμα: Μαύρο
Περιεχόμενα συσκευασίας
-Ηχείο
-Καλώδιο φόρτισης USB σε USB-C
-Εγχειρίδιο χρήσης
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Bluetooth | v5.3 |
| Αυτονομία | - |
| Εμβέλεια | 10 m |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατασκευαστής | USAMS |
| Κωδικός | US-YX014, YX14YX01, 6958444908267, 54314400 |
| Μπαταρία | 1200 mAh |
| Περιλαμβάνονται | Καλώδιο φόρτισης (USB σε USB-C), Εγχειρίδιο χρήσης |
| Προστασία Σκόνης/Νερού | - |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | - |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Micro SD |
| Τύπος | Φορητό Ηχείο |
| Φόρτιση | USB-C |
| Χρόνος Φόρτισης | 2.5 hrs |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 έτη |
| Διαστάσεις | 95*82.5*82.5 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 328 gr |