- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 15824
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
USAMS US-YC011, Φορητό Ηχείο Bluetooth, Αυτονομία 4h, 10W, Μαύρο
USAMS φορητό ηχείο US-YC011, 10W, Bluetooth, 2000mAh, μαύρο
Ασύρματο φορητό ηχείο της Usams για να σας συντροφεύει παντού, με εξαιρετική ποιότητα ήχου.
Εξοπλίζεται με ενσωματωμένη, επαναφορτιζόμενη μπαταρία χωρητικότητας 2000mAh, που προσφέρει έως 4 ώρες αναπαραγωγής μουσικής. Η σύνδεση του για την αναπαραγωγή της μουσικής γίνεται ασύρματα μέσω Bluetooth και φορτίζει μέσω USB-C θύρας.
-καθαρός 360° surround ήχος
-αναπαραγωγή μουσικής μέσω Bluetooth
-μπαταρία χωρητικότητας 2000mAh, προσφέρει έως 4 ώρες μουσικής
-ενσωματωμένο μικρόφωνο για hands free τηλεφωνικές κλήσεις
-αδιαβροχοποίηση με βαθμό προστασίας IPX7
-με ενσωματωμένο κορδόνι καρπού για εύκολη & ασφαλή μεταφορά
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Έκδοση Bluetooth: V5.0
Εμβέλεια σύνδεσης BT: Έως 10m
Ηχεία: 2x 40mm
Ισχύς εξόδου ηχείου: 10W
Χωρητικότητα μπαταρίας: 2000mAh
Ισχύς εισόδου φόρτισης: 5V/1A
Θύρα φόρτισης: USB-C
Χρόνος φόρτισης: Περίπου 2.5 ώρες
Χρόνος αναπαραγωγής: Περίπου 4 ώρες
Αδιαβροχοποίηση: IPX7
Διαστάσεις: 70 x 70 x 135mm
Βάρος: 330g
Χρώμα: Μαύρο
Περιεχόμενα συσκευασίας
Ηχείο
Καλώδιο φόρτισης (USB σε USB-C)
Εγχειρίδιο χρήσης
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Αυτονομία | 4 hrs |
| Εμβέλεια | 10 m |
| Ηχεία | 2x 40mm |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατασκευαστής | USAMS |
| Κωδικός | US-YC011, YC011YX01, 6958444902784, 40966014 |
| Μπαταρία | 2000 mAh |
| Περιλαμβάνονται | Καλώδιο φόρτισης (USB σε USB-C), Εγχειρίδιο χρήσης |
| Προστασία Σκόνης/Νερού | IPX7 |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | - |
| Συνδεσιμότητα | AUX, Bluetooth, USB-C |
| Τύπος | Φορητό Ηχείο |
| Χρόνος Φόρτισης | 2.5 hrs |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 έτη |
| Διαστάσεις | 70*70*13.5 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 330 gr |