Παράδοση 4-10 ημέρες
Kydos K32AH22SD01BV2, Τηλεόραση Smart, LED 32", 60Hz, 1K HD, Class E, Android, Dolby Audio 12W, Μαύρο (2024)
160,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 129,03€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 17132
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Προδιαγραφές
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | D-LED |
| Smart | ΝΑΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 32" |
| Ευκρίνεια | HD Ready |
| HDR Type | HDR10, HLG |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1366 x 768 |
| Τυπική Αντίθεση | 3000:1 ~ 3500:1 |
| 3D | ΟΧΙ |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 ms |
| Refresh Rate (Hz) | 50/60 |
| Θύρες | HDMI / USB / RJ45 |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth | WiFi (Internal) | Ethernet LAN (IEEE 802.3) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android TV |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Αναπαραγωγή USB | Video: .MPG .MPEG/ .DAT/ .VOB/ .MKV/ .MP4 / .M4A / .M4V/ .MOV/ .FLV/ .3GP / 3GPP/ .TS / .M2TS/ .RMVB .RM/ .AVI/ .ASF .WMV/ .WEBM |
| Ισχύς Ηχείων | 2x 6W RMS(%10 THD) |
| Audio Technology | Dolby Audio |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Βάρος | 4,05 Kg |
| Διαστάσεις L x W x H | Με Βάση: 728 x 167 x 467 mm / Χωρίς Βάση: 728 x 76 x 43 mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | Ναι |
| Vesa | - |
| Ανάλυση Οθόνης | 1K HD |
| Διαγώνιος Οθόνης | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Λογισμικό | Android |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 50/60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 430*728*76 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 4.05 kg |