Παράδοση 1-3 ημέρες
Kydos K65WU22SD01BV3, Τηλεόραση Smart 65" LED, 60Hz, 4K UHD, Λογισμικό Linux, Class E, Μαύρο (2023)
459,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 370,16€
- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16916
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Kydos K65WU22SD01BV3, Τηλεόραση Smart 65" LED, 60Hz, 4K UHD, Λογισμικό Linux, Class E, Μαύρο (2023)
Προδιαγραφές προϊόντων
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | LED TV |
| Smart | ΝΑΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 65" |
| Ευκρίνεια | 4Κ |
| HDR Type | HDR10, HLG, Dolby Vision HDR |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 |
| Τυπική Αντίθεση | 5.000: 1 |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/ 178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 9.5 ms |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Θύρες | 3 x HDMI v2.1, 1 x RF-In, 1 x Headphones-Out, 1 x Optical-Out, 1 x USB, 1 x LAN, 1 x CI+/ 1 x RF-In |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, WiFi |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Ψηφιακός Δέκτης | HD DVB-T2/C/S2(HEVC) |
| Αναπαραγωγή USB | PVR Ready (USB Record) |
| Ισχύς Ηχείων | 2 x 10W |
| Audio Technology | Ger(D) + Nicam Stereo, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | HEVC (H.265), Media Player, MPEG4, HEVC (H.265), USB Cloning, Prime Video, Amazon Alexa, Netflix (4K) |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Kydos K55WU22SD01BV3, User's Manual, Remote Control & Batteries, User Manual, Stand |
| Βάρος | Μεικτό: 25Kg, Καθαρό: 20Kg |
| Διαστάσεις L x W x H | Συσκευασία: 165 x 1650 x 994 mm, Με Βάση: 251 x 1462 x 911 mm, Χωρίς Βάση: 75 x 1462 x 843 mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | Ναι |
| Vesa | 400*200 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | 4K UHD |
| Διαγώνιος Οθόνης | 65" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Λογισμικό | Linux |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | LED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 843*1462*75 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 20 kg |