Παράδοση 1-3 ημέρες
Kydos K43WU22CD01B, Τηλεόραση Smart 43" ELED, 60Hz, 4K UHD, Λογισμικό Linux, Class F, Μαύρο
279,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 225,00€
- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16912
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Kydos K43WU22CD01B, Τηλεόραση Smart 43" ELED, 60Hz, 4K UHD, Λογισμικό Linux, Class F, Μαύρο
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Εικόνα - Ήχος
Τεχνολογία Οθόνης
LED
Διαγώνιος Οθόνης ( Ίντσες )
43
Διαγώνιος Οθόνης ( Εκατοστά )
-
Ανάλυση Οθόνης
ULTRA HD ( 4K )
Αριθμός Pixels
3840 X 2160
Λειτουργίες Εικόνας
-
Ρυθμός Ανανέωσης
-
HDR
-
Ενεργειακή Κλάση
F
Ενεργειακή Κλάση HDR
-
Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία SDR (kWh/1000h)
-
Κατανάλωση Ενέργειας σε Λειτουργία HDR (kWh/1000h)
-
Δέκτης
DVB-T2/C/S2
Σύστημα Ήχου
2.0ch,Dolby Atmos
Επεξεργαστής
-
Λειτουργίες
Smart TV
Υποστηρίζεται
Λειτουργικό Σύστημα
-
Λειτουργίες Smart
Netflix,Wi-Fi,Amazon Alexa,Prime Video
Επιπλέον Λειτουργίες
Hotel Mode,Media Player,PVR Ready,Teletext,Game Mode,Χρονοδιακόπτης,USB Cloning
Συνδέσεις
HDMI
3
Bluetooth
Ναι
USB
Ναι
Είσοδοι / 'Εξοδοι
CI SLOT,Headphone out,Ethernet,Οπτική Ίνα,RF
Γενικά
Βασικός Εξοπλισμός
Εγχειρίδιο χρήσης,Τηλεχειριστήριο,Μπαταρίες,Καλώδιο τροφοδοσίας,Επιτραπέζια βάση
Εμφάνιση
Κεντρική βάση,Frameless Design
Διάκενο Βάσης Τοίχου Vesa (mm)
100X100
Χρώμα
Μαύρο
Βάρος Συσκευής σε Κιλά (με Βάση)
-
Χώρα Κατασκευής
-
Εγγύηση Κατασκευαστή
2 έτη
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | Ναι |
| Vesa | 100*100 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | 4K UHD |
| Διαγώνιος Οθόνης | 43" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | F |
| Έτος Κυκλοφορίας | - |
| Λογισμικό | Linux |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | ELED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | - |