Παράδοση 1-3 ημέρες
Kydos K40WF22CD01BV2, Τηλεόραση Smart 40" DLED, 60Hz, 2K FHD, Λογισμικό Linux, Class E, Μαύρο (2024)
219,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 176,61€
- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16911
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Kydos K40WF22CD01BV2, Τηλεόραση Smart 40" DLED, 60Hz, 2K FHD, Λογισμικό Linux, Class E, Μαύρο (2024)
Προδιαγραφές προϊόντων
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | D-LED |
| Smart | ΝΑΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 40'' |
| Ευκρίνεια | Full HD |
| HDR Type | HDR10, HLG |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Τυπική Αντίθεση | 5000:1 |
| 3D | ΟΧΙ |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 9.5 ms |
| Refresh Rate (Hz) | 50/60 |
| Θύρες | HDMI / USB / LAN RJ45 |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth | WiFi (Internal) | Ethernet LAN (IEEE 802.3) |
| Λειτουργικό Σύστημα | Linux |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Αναπαραγωγή USB | .MPG/ .MPEG/ .DAT/ .VOB/ .MKV/ .MP4 / .M4A / .M4V/ .MOV/ .FLV/ .3GP / 3GPP/ .TS / .M2TS/ .RMVB .RM/ .AVI/ .ASF .WMV/ .WEBM |
| Ισχύς Ηχείων | 2x 8W RMS(%10 THD) |
| Audio Technology | Dolby Audio |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Βάρος | 6,70 Kg |
| Διαστάσεις L x W x H | Με Βάση: 902 x 234 x 574 mm / Χωρίς Βάση: 902 x 87 x 517 mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | Ναι |
| Vesa | 100*100 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | 2K FHD |
| Διαγώνιος Οθόνης | 40" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Λογισμικό | Linux |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | DLED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 902*517*87 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 6.7 kg |