Παράδοση 1-3 ημέρες
Kydos K40NF22CD02, Τηλεόραση Basic 40" ELED, 60Hz, 2K FHD, Class E, Μαύρο (2023)
169,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 136,29€
- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16910
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Kydos K40NF22CD02, Τηλεόραση Basic 40" ELED, 60Hz, 2K FHD, Class E, Μαύρο (2023)
Προδιαγραφές:
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | LED TV |
| Smart | ΟΧΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 40'' |
| Ευκρίνεια | Full HD |
| Φωτεινότητα | 230 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 |
| Τυπική Αντίθεση | 5.000: 1 |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/ 178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 8.5 ms |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Θύρες | 1 x AV-In, 3 x HDMI, 1 x Coaxial, 1 x CI, 1 x USB, 1 x Headphones-Out/ 1 x RF-In |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Ψηφιακός Δέκτης | DVB T/T2/C/S/S2 |
| Ισχύς Ηχείων | 2 x 8W |
| Audio Technology | Nicam Stereo Sound |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Kydos K40NF22CD02, User's Manual, Remote Control & Batteries, User Manual, Stand |
| Βάρος | Μεικτό: 6.5Kg, Καθαρό: 5.7Kg |
| Διαστάσεις L x W x H | Συσκευασία: 154 x 995 x 662 mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | - |
| Vesa | 200*200 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | 2K FHD |
| Διαγώνιος Οθόνης | 40" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Λογισμικό | - |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | ELED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | 5.7 kg |