Παράδοση 1-3 ημέρες
Kydos K32WH22SD01V4, Τηλεόραση Smart 32" ELED, 50Hz, 1K HD, Λογισμικό Linux, Class E, Μαύρο (2024)
149,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,16€
- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16909
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Kydos K32WH22SD01V4, Τηλεόραση Smart 32" ELED, 50Hz, 1K HD, Λογισμικό Linux, Class E, Μαύρο (2024)




Προδιαγραφές προϊόντων
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | D-LED |
| Smart | ΝΑΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 32" |
| Ευκρίνεια | HD Ready |
| HDR Type | HDR10, HLG |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1366 x 768 |
| Τυπική Αντίθεση | 1200: 1 |
| 3D | ΟΧΙ |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/ 178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 ms |
| Θύρες | RF Coaxial, Composite Video/Audio-In, Audio Line-Out, 2 x HDMI v1.4, Digital Audio Out, Headphones-Out, USB, LAN |
| Συνδεσιμότητα | WiFi 802.11ac |
| Λειτουργικό Σύστημα | Linux |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Ψηφιακός Δέκτης | DVB-T2/C/S2 |
| Αναπαραγωγή USB | Media Player, PVR Ready (USB Record) |
| Ισχύς Ηχείων | 2 x 6W (RMS) |
| Audio Technology | Ger(D) + NICAM Stereo, 5 band Equalizer, Dolby Digital Plus (DD+) (E-AC3), Dolby Audio Processiong (DAP) |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | Ναι |
| Vesa | 75*75 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | 1K HD |
| Διαγώνιος Οθόνης | 32" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Λογισμικό | Linux |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 50 Hz |
| Τύπος Οθόνης | ELED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 728*430*76 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | - |