- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16908
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Kydos K24NH22CD00T3V2, Τηλεόραση Basic 24" ELED, 60Hz, 1K HD, Class E, Μαύρο (2023)
Περιγραφή
Ταινίες, φωτογραφίες και μουσική
Η τηλεόραση Kydos LED HD Ready θα σας εκπλήξει με την εικόνα και τα χρώματά της! Ενσωματώνει τεχνολογία LED για πιο απολαυστική θέαση, ανάλυση HD Ready (1366x 768) για ευκρινείς εικόνες. Διαθέτει σύνδεση HDMI και USB.
Τύπος: LED
Σε αυτή τη κατηγορία θα συναντήσετε τηλεοράσεις με τέλεια αναπαράσταση των χρωμάτων! Αυτό φυσικά οφείλεται στη τεχνολογία τους, καθώς οι LED τηλεοράσεις ενσωματώνουν μικροσκοπικά LED για την απεικόνιση των εικόνων. Βασικά πλεονεκτήματα αυτών είναι ο εντυπωσιακός λεπτός σχεδιασμός τους και η ευκρίνεια υπό γωνία θέασης!
HDMI
Χάρη στην είσοδο HDMI, η τηλεόραση αυτή θα μετατρέψει το χώρο σε ένα κέντρο ψυχαγωγίας. Η σύνδεση HDMI παρέχει ταχεία μεταφορά ψηφιακών δεδομένων υψηλής ευκρίνειας από διάφορες συσκευές κατευθείαν στην τηλεόρασή!
Δείτε ταινίες από το USB!
Μπορείτε απλά να συνδέσετε τη μνήμη USB ή τον σκληρό δίσκο στην τηλεόρασή σας και να απολαύσετε άμεσα ταινίες, φωτογραφίες ή μουσική. Ταξιδέψτε, λοιπόν, σε μια μεγάλη ποικιλία περιεχομένων από την άνεση του σαλονιού σας και την οθόνη της τηλεόρασης.
Προδιαγραφές προϊόντων
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | LED TV |
| Smart | ΟΧΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 24'' |
| Ευκρίνεια | HD Ready |
| Φωτεινότητα | 180 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1366 x 768 |
| Τυπική Αντίθεση | 3.000: 1 |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/ 178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 8.5 ms |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Θύρες | 1 x AV-In, 1 x HDMI, 1 x Coaxial, 1 x CI, 1 x USB, 1 x Headphones-Out/ 1 x RF-In |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Ψηφιακός Δέκτης | DVB T/T2/C/S/S2 |
| Ισχύς Ηχείων | 2 x 3W |
| Audio Technology | Nicam Stereo Sound |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Kydos K24NH22CD00T3V2, User's Manual, Remote Control & Batteries, User Manual, Stand |
| Βάρος | Μεικτό: 3.3Kg/ Καθαρό: 2.4Kg |
| Διαστάσεις L x W x H | Συσκευασία: 100 x 620 x 450 mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | - |
| Vesa | 100*100 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | 1K HD |
| Διαγώνιος Οθόνης | 24" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Λογισμικό | - |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | ELED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 366*551*181 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 2.4 kg |