Παράδοση 1-3 ημέρες
Kydos K50AU22SD01B, Τηλεόραση Smart 50" ELED, 60Hz, 4K UHD, Λογισμικό Android, Class E, Μαύρο (2022)
329,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 265,32€
- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16818
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Kydos K50AU22SD01B, Τηλεόραση Smart TV 50" ELED, 60Hz, 4K Ultra HD, Λογισμικό Android, Class E, Μαύρο (2022)
Προδιαγραφές προϊόντων
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | D-LED |
| Smart | ΝΑΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 50" |
| Ευκρίνεια | 4Κ |
| HDR Type | Dolby Vision/ HDR10/ HLG |
| Φωτεινότητα | 275 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 |
| Τυπική Αντίθεση | 208.33402778 |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/ 178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 9.5 ms |
| Θύρες | CI+/ Coaxial/ Audio Line-Out/ 3 x HDMI v2.1/ Optical-Out/ Headphone-Out/ USB 2.0/ LAN |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth/ WiFi |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Ψηφιακός Δέκτης | DVB-T2/C/S2(HEVC) |
| Αναπαραγωγή USB | PVR Ready (USB Record) |
| Ισχύς Ηχείων | 2 x 10W |
| Audio Technology | Dolby Atmos/ 5-Band Equalizer/ Dolby Digital Plus (E-AC3)/ Ger(D)/ Nicam Stereo |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | MPEG4/ H.265/ Media Player/ Amazon Prime Video/ Googlecast/ Netflix |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Kydos K50AU22SD01B/ Καλώδιο ρεύματος/ Remote Control & Μπαταρίες |
| Βάρος | 10Kg |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | Ναι |
| Vesa | 200*200 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | Ultra HD - 4K |
| Διαγώνιος Οθόνης | 50" |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Λογισμικό | Android |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | ELED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 685*1120*266 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 10 kg |