Παράδοση 1-3 ημέρες
Kydos K32NH22CD02, Τηλεόραση Basic 32" DLED, 60Hz, 1K HD, Class E, Μαύρο (2023)
109,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,90€
- Απόθεμα: Παράδοση 1-3 ημέρες
- Κωδικός: 16817
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Kydos K32NH22CD02, Τηλεόραση 32" DLED, 60Hz, 1K HD Ready, Class E, Μαύρο (2023)
Προδιαγραφές προϊόντων
| Εγγύηση | 2 Έτη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία Οθόνης | LED TV |
| Smart | ΟΧΙ |
| Διαγώνιος Οθόνης | 32" |
| Ευκρίνεια | HD Ready |
| Φωτεινότητα | 180 cd/m2 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1366 x 768 |
| Τυπική Αντίθεση | 3.000: 1 |
| Γωνία Θέασης H / V | 178/ 178 |
| Χρόνος Απόκρισης | 8.5 ms |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Θύρες | 1 x AV-In, 3 x HDMI, 1 x Coaxial, 1 x CI, 2 x USB, 1 x Headphones-Out/ 1 x RF-In |
| Vesa | ΝΑΙ |
| Ψηφιακός Δέκτης | DVB T/T2/C/S/S2 |
| Ισχύς Ηχείων | 2 x 8W |
| Audio Technology | Nicam Stereo Sound |
| Τηλεχειριστήριο | ΝΑΙ |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Kydos K24NH22CD00T3V2, User's Manual, Remote Control & Batteries, User Manual, Stand |
| Βάρος | Μεικτό: 5,75Kg/ Καθαρό: 4,75Kg |
| Διαστάσεις L x W x H | Με Βάση: 183 x 732 x 476 mm/ Χωρίς Βάση: 82 x 732 x 435 mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Smart TV | - |
| Vesa | 200*100 mm |
| Ανάλυση Οθόνης | HD Ready - 1K |
| Διαγώνιος Οθόνης | 32 |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Λογισμικό | - |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος Οθόνης | DLED |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 476*732*183 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 4.75 kg |