DMP PLB146M 70103, Επιτοίχια Βάση Τηλεόρασης 37-65", Max 50kg, Full Motion
60,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 48,39€
- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 623386
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Aπόσταση από τον τοίχο
7,3 έως 44,0 cm
Μέγεθος TV
37" έως 65"
Ανώτατο βάρος ανάρτησης
50 kgs
Δυνατότητα κλίσης προς τα κάτω
12º
Δυνατότητα περιστροφής (δεξιά-αριστερά)
±90º
Μέγιστες διαστάσεις VESA (αν απαιτείται)
400 x 400
Κατασκευή
Μεταλλική
Βάρος βάσης
5,7 kgr
Συσκευασία
Χαρτοκιβώτιο
Ενσωματωμένο αλφάδι
Ναι
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Vesa | max 400*400 |
| Κάθετη Κλίση | -12° |
| Μέγιστες Ίντσες | 37-65" |
| Μέγιστο Βάρος | 50 kg |
| Οριζόντια Κλίση | ±90° |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | - |
| Τύπος Εγκατάστασης | Επιτοίχια |
| Τύπος Συσκευής | Full Motion |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος (Καθαρό) | 5.7 kg |