DMP LCD2923 70117, Επιτοίχια Βάση Τηλεόρασης 32-43", Max 25kg, Full Motion
20,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,13€
- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 623385
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Προέκταση διπλού βραχίονα
5,4 έως 38,2 cm
Ανώτατο βάρος ανάρτησης
25 kgs
Δυνατότητα κλίσης (πάνω-κάτω)
±12º
Δυνατότητα περιστροφής (δεξιά-αριστερά)
±180º
Κατασκευή
Μεταλλική
Βάρος βάσης
2 kgr
Συσκευασία
Χαρτοκιβώτιο
VESA
75 / 100 /200
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Vesa | 75x75, 100x100, 200x200 |
| Κάθετη Κλίση | ±12° |
| Μέγιστες Ίντσες | 32-43" |
| Μέγιστο Βάρος | 25 kg |
| Οριζόντια Κλίση | ±180° |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | - |
| Τύπος Εγκατάστασης | Επιτοίχια |
| Τύπος Συσκευής | Full Motion |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος (Καθαρό) | 2 kg |