- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 623280
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Όχι ένας, αλλά 2 πανίσχυροι κινητήρες
Όχι ένας, αλλά 2 πανίσχυροι κινητήρες μέγιστης ισχύος 1200W είναι στη διάθεση σου για να εξερευνήσεις τον fun χαρακτήρα του Challenger!
Το e-scooter Challenger διαθέτει καινοτόμο και εργονομικό σχεδιασμό για σταθερή και ασφαλή οδήγηση ακόμα και στις τραχιές επιφάνειες βουνών και χωματόδρομων. Αποτελεί ιδανική επιλογή τόσο για καθημερινές μετακινήσεις όσο και για off-road δραστηριότητες. Η μέγιστη ταχύτητα του αγγίζει τα 25 χλμ./ώρα και σου επιτρέπει να εξερευνήσεις κάθε γωνία της πόλης ή της υπαίθρου γύρω σου. Η μέγιστη αυτονομία του έως και 100 χλμ. χάρη στη μπαταρία λιθίου 18,2Ah, θα σε μεταφέρει εκεί που δεν μπορούσες να φτάσεις μέχρι σήμερα.
Επιπλέον χαρακτηριστικά:
Αξεπέραστος κινητήρας: Ζήσε την εμπειρία που προσφέρει ο πανίσχυρος διπλός κινητήρας 1200W χρησιμοποιώντας γκάζι ισχύος… SUV. Άνετη οδήγηση, άμεση επιτάχυνση και ικανότητα να ξεπερνάει όλα τα εμπόδια.
Εξελιγμένο σύστημα BMS: Το εξελιγμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας (BMS) με 6 σημεία προστασίας (overcharge, temperature, discharge, overcurrent, voltage, short circuit) διατηρεί τη μπαταρία λιθίου ασφαλή και εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής. Ο εργονομικός του σχεδιασμός δίνει τη δυνατότητα εύκολης αφαίρεσης της μπαταρίας και προσφέρει επιπρόσθετες επιλογές φόρτισης, μεταφοράς και αποθήκευσης. Με 48V/18,2Ah, η μέγιστη αυτονομία αγγίζει τα 100 χλμ.
Ασφάλεια και προστασία: Διαθέτει μεγάλης διαμέτρου (16 εκατοστών) εμπρός και πίσω δισκόφρενα για εξαιρετική ασφάλεια και αντοχή. Ενσωματωμένος φωτισμός για μέγιστη ορατότητα και ασφάλεια. Ενισχυμένες αναρτήσεις για ομαλή οδήγηση που προστατεύουν από ανωμαλίες, κραδασμούς, αναταράξεις και τραυματισμούς.

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 100 km |
| Ισχύς | 2*600 W |
| Μέγιστη Κλίση Δρόμου | 30° |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25 km/h |
| Μέγιστο Βάρος | 120 kg |
| Μπαταρία | 48V 18200mAh |
| Τροχοί | 11" |
| Τύπος Συσκευής | Ηλεκτρικό Πατίνι Scooter |
| Φρένα | Ηλεκτρικό φρένο & Εμπρός-πίσω δισκόφρενο |
| Χρόνος Φόρτισης | 4h 30min |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 2 έτη, 6 μήνες ο φορτιστής/μπαταρία |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | - |