- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 623278
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κανένας προορισμός δεν είναι μακριά
Με μέγιστη αυτονομία 30km και μπαταρία μεγάλης διάρκειας ζωής μπορείς να φτάσεις παντού, εύκολα. Ποτέ έως τώρα το φρενάρισμα δεν ήταν τόσο αποτελεσματικό όσο στο Tornado που έρχεται εξοπλισμένο με ισχυρό σύστημα φρένων, με ταμπούρο και ηλεκτρόφρενο. Χάρη στα υψηλής ποιότητας, μεγάλα Honeycomb ελαστικά του, προσφέρει εξαιρετική οδική σταθερότητα.
Επιπλέον χαρακτηριστικά:
Στιβαρή κατασκευή και μοναδικό design: Το ιδιαίτερο design του και η χρήση ποιοτικών υλικών κατασκευής καθιστούν το Tornado ένα από το πιο μοντέρνα και στιλάτα e-scooters της αγοράς!
Μπαταρία από το μέλλον: Το εξελιγμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας (BMS) με 6 σημεία προστασίας (υπερφόρτιση, θερμοκρασία, ταχεία αποφόρτιση, υπέρταση, βραχυκύκλωμα) διατηρεί την συμβατή με το σύστημα ανάκτησης ενέργειας 10.2Ah μπαταρία ασφαλή και εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής!
Δυνατότητα αναρρίχησης 15°: Ο ισχυρός χαρακτήρας του κινητήρα του, θα ανταπεξέλθει σε οποιαδήποτε απότομη ανηφόρα πατώντας απλά γκάζι. Η μεγάλη του απόσταση από το έδαφος, του επιτρέπει να προσπερνά με ευκολία ανηφορικούς και δύσβατους δρόμους.

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 30 km |
| Ισχύς | 350 W |
| Μέγιστη Κλίση Δρόμου | 15° |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25 km/h |
| Μέγιστο Βάρος | 120 kg |
| Μπαταρία | 36V 10.2Ah |
| Τροχοί | 10" |
| Τύπος Συσκευής | Ηλεκτρικό Πατίνι Scooter |
| Φρένα | Ηλεκτρικό φρένο & Ταμπούρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 2 έτη, 6 μήνες ο φορτιστής/μπαταρία |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | - |