- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 623277
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Μοντέρνο & δυναμικό για υψηλές επιδόσεις
Δυναμικό, στυλάτο, με φώτα κατεύθυνσης δεξιά και αριστερά στις λαβές του τιμονιού, το LEDIO GO85R θα γίνει ο ιδανικός σου "σύντροφός" στις καθημερινές βόλτες. Τα ελαστικά Honeycomb προσφέρουν μεγάλη διάρκεια ζωής, χωρίς τον κίνδυνο ζημίας και γρήγορης φθοράς. Επιπλέον, η μοναδική μεταφορά ενέργειας που παρέχεται από τα ελαστικά Honeycomb υψηλής αντοχής σε συνδυασμό με τη μπροστινή ανάρτηση μειώνει την αναπήδηση και προσφέρει εξαιρετική οδική σταθερότητα.
Επιπλέον χαρακτηριστικά:
Άνεση και ασφάλεια με δυνατό κινητήρα: Διαθέτει κινητήρα 350W που σου επιτρέπει να φτάσεις την μέγιστη ταχύτητα 25 χλμ/ώρα και σε μεταφέρει στους δρόμους της πόλης με άνεση. Ικανό να μεταφέρει αναβάτες με μέγιστο βάρος έως 100 κιλά, ακόμα και σε δρόμους με κλίση 17°.
Εξελιγμένο σύστημα μπαταρίας BMS : Η μπαταρία του προσφέρει αυτονομία για 25 χλμ., ώστε να μετακινείσαι άνετα χωρίς το άγχος της φόρτισης ενώ το εξελιγμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας (BMS) με 6 σημεία προστασίας (overcharge, temperature, discharge, overcurrent, voltage, short circuit) διατηρεί τη μπαταρία λιθίου ασφαλή και εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής.
Aνάρτηση: Διαθέτει διπλή υδραυλική ανάρτηση στο μπροστινό μέρος.

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 30 km |
| Ισχύς | 350 W |
| Μέγιστη Κλίση Δρόμου | 15° |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25 km/h |
| Μέγιστο Βάρος | 100 kg |
| Μπαταρία | 36V 6.0Ah |
| Τροχοί | 8.5" |
| Τύπος Συσκευής | Ηλεκτρικό Πατίνι Scooter |
| Φρένα | Ηλεκτρικό φρένο & Ταμπούρο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εγγύηση | 2 έτη, 6 μήνες ο φορτιστής/μπαταρία |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | - |