- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 623276
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Εξοπλισμένο με ισχυρό κινητήρα και φώτα κατεύθυνσης δεξιά και αριστερά για να ειδοποιείς τους γύρω σου όταν πρόκειται να στρίψεις, το LEDIO GO80 είναι το απόλυτο λειτουργικό πατίνι που χρειάζεσαι για να διευκολύνεις την καθημερινότητα σου. Με μικρό βάρος κατασκευής και εύκολη αναδίπλωση σου δίνει τη δυνατότητα να το έχεις παντού μαζί σου.
Επιπλέον χαρακτηριστικά:
Δυνατός κινητήρας: Σημαντικές επιδόσεις με ισχυρό κινητήρα. Η απόδοσή του φτάνει το μέγιστο 300W και έτσι έχει την ικανότητα να σε μεταφέρει στους δρόμους της πόλης με άνεση. Ο κινητήρας του, με μέγιστη ταχύτητα τα 25 km/h παρέχει μια δυνατή εμπειρία οδήγησης εξαιρετικά άνετη και ευχάριστη.
Εξελιγμένο σύστημα μπαταρίας BMS: Το εξελιγμένο σύστημα διαχείρισης μπαταρίας (BMS) με 6 σημεία προστασίας (overcharge, temperature, discharge, overcurrent, voltage, short circuit) διατηρεί τη μπαταρία λιθίου ασφαλή και εξασφαλίζει μεγάλη διάρκεια ζωής.
Άνεση και ασφάλεια
Διαθέτει κινητήρα 300W που θα σας επιτρέψει να φτάσετε μέγιστη ταχύτητα 25 χλμ/ώρα σε ίσιο δρόμο. Η μπαταρία του προσφέρει αυτονομία για 20χλμ., ώστε να μετακινείστε άνετα χωρίς το άγχος της φόρτισης. Μπορεί να μεταφέρει αναβάτες με μέγιστο βάρος έως 100 κιλά, ακόμα και σε δρόμους με κλίση 15°. Οι συμπαγείς τροχοί 8”, συνδυάζονται με φρένο E-Brake και Foot Brake για καλή πρόσφυση και επιβράδυνση, σε δρόμους κάθε είδους.

Λειτουργικό και ελαφρύ
Αναδιπλώνει μόνο με μια κίνηση, ενώ οι ανακλαστήρες δεξιά και αριστερά στο πάτωμα, κάνουν το πατίνι πιο ορατό κατά τις νυχτερινές βόλτες. Εξοπλισμένο με φώτα κατεύθυνσης δεξιά και αριστερά στις λαβές του τιμονιού, σας δίνει τη δυνατότητα να ειδοποιείτε τους γύρω σας αν πρόκειται αν στρίψετε, αυξάνοντας την ασφάλεια σας κατά την οδήγηση.

Ευέλικτος σχεδιασμός
Η αναδίπλωση του πραγματοποιείται με το πάτημα ενός πλήκτρου και απαιτούνται ελάχιστα δευτερόλεπτα, ενώ το τιμόνι του μετατρέπεται σε ένα πρακτικό χερούλι. Το χαμηλό του βάρος (13 κιλά), χάρη στο κατασκευασμένο από ειδικό κράμα σώμα του, σας επιτρέπει να το μεταφέρετε άνετα παντού, στη δουλειά ή τις συγκοινωνίες και να το αποθηκεύσετε εύκολα στο αυτοκίνητο, στο σπίτι ή στο γραφείο.

Χαρακτηριστικά:
- Μέγιστη ταχύτητα: 25 χλμ./ώρα
- Μέγιστη αυτονομία: 20 χλμ.
- Ισχύς μοτέρ: 300W
- Μέγιστο βάρος αναβάτη: 100 κιλά
- Βάρος: 13 κιλά
- Διάσταση τροχού: 8”
- Ανάρτηση: Εμπρός
- Φρένο: E-Brake + Foot Brake
- Μέγιστη κλίση δρόμου: 15°
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 20 km |
| Ισχύς | 300 W |
| Μέγιστη Κλίση Δρόμου | 15° |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 25 km/h |
| Μέγιστο Βάρος | 100 kg |
| Μπαταρία | 36V 5.2Ah |
| Τροχοί | 8" |
| Τύπος Συσκευής | Ηλεκτρικό Πατίνι Scooter |
| Φρένα | Ηλεκτρικό φρένο & ποδόφρενο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εγγύηση | 2 έτη, 6 μήνες ο φορτιστής/μπαταρία |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | 13 kg |