Παράδοση 4-10 ημέρες
Xiaomi Mi Smart Scale S200 764963, Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου, Max 150kg, Ανά 50gr, 28*28*2.4 cm, White
30,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,19€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 18591
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση





| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Επίπεδα | 50 gr |
| Μέγιστο Βάρος | 150 kg |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Τύπος | Ζυγαριά Μπάνιου |
| Χρώμα | White |
| Διαστάσεις | 28*28*2.4 cm |
| Βάρος (Καθαρό) | 1.2 kg |