Παράδοση 4-10 ημέρες
Estia 02-8819, Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου, Max 150kg, 28*28*2 cm
15,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,10€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 17685
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Estia 02-8819, Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου, Max 150kg, 28*28*2 cm
| Κλείσιμο | Αυτόματο |
| Μέγιστο βάρος | 150 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Ζυγαριά ψηφιακή μπάνιου |
| Διαθέτει | LCD οθόνη / Αισθητήρες υψηλής ακρίβειας |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επίπεδα | - |
| Μέγιστο Βάρος | 150 kg |
| Τύπος | Ζυγαριά Μπάνιου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαστάσεις | 28*28*2 cm |
| Βάρος (Καθαρό) | 1.04 kg |