Laica PS5014, Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου, Max 180kg, 30*30 cm
30,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 24,19€
- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 15727
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Laica PS5014, Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου, Max 180kg, 30*30 cm, Μπεζ
Ψηφιακή ζυγαριά μπάνιου σε μπεζ χρώμα της εταιρείας Laica, για μέτρηση του σωματικού βάρους έως και 180 κιλά. Έχει τη δυνατότητα υπολογισμού του σωματικού λίπους, καθώς και καταγραφής και αποθήκευσης δεδομένων στη μνήμη που διαθέτει.
| Product code |
PS5014 |
|---|---|
| Barcode |
8013240102931 |
| Dimensions |
30.2 x 30.2 x 2 cm |
| Weight |
1.60 kg |
| Product components |
1 Scale, 1 Battery, 1 User Manual |
| User capacity |
10 |
| DISPLAY |
LCD – 9.1 x 5.2 cm |
| Power |
1x3V batteria al litio CR2032 (inclusa) |
| Maximum weight |
180 kg |
| Division |
100 g |
| Surface material |
Tempered glass |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επίπεδα | ανά 100 gr |
| Κατασκευαστής | Laica |
| Κωδικός | PS5014, 8013240102931, 28306832 |
| Λιπομέτρηση | Ναι |
| Μέγιστο Βάρος | 180 Kg |
| Μπαταρία | 1x CR2032 3V (περιλαμβάνεται) |
| Οθόνη | LCD |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | https://www.laica.com/product/electronic-scale-with-body-composition-calculation-ps5014/ |
| Τύπος | Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | 2*30.2*30.2 cm |
| Βάρος (Καθαρό) | 1.6 kg |