Laica PS1054, Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου, Max 180kg, Ανά 100gr, 30*30cm
25,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,16€
- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 15726
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Laica PS1054, Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου, Max 180kg, 30*30 cm, Λευκό
| Product code |
PS1054 |
|---|---|
| Barcode |
8013240101538 |
| Dimensions |
30.3 x 30.3 x 2 cm |
| Weight |
1.54 kg |
| Product components |
1 Scale, 1 Battery, 1 User manual |
| LCD |
7.8 x 3.5 cm |
| Power |
1 x 3V replaceable lithium CR2032 (included) |
| Maximum weight |
180 kg – 396 lb – 28 st 4 lb |
| Division |
100 g – 0.2 lb – 1 lb |
| Surface material |
Tempered glass – 6 mm |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επίπεδα | ανά 100 gr |
| Κατασκευαστής | Laica |
| Κωδικός | PS1054, 8013240101538, 4876585 |
| Μέγιστο Βάρος | 180 Kg |
| Μπαταρία | 1 x 3V replaceable lithium CR2032 (περιλαμβάνεται) |
| Οθόνη | LCD |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | https://www.laica.com/product/electronic-scale-ps1054/ |
| Τύπος | Ψηφιακή Ζυγαριά Μπάνιου |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | 2*30.3*30.3 cm |
| Βάρος (Καθαρό) | 1.54 kg |