- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 624058
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
5.4Wh επαναφορτιζόμενο σκουπάκι- ιδανικό για εύκολο καθάρισμα υγρών και στερεών.
Λόγο της ιδιότητας της στο να συλλέγει υγρά είναι ιδανικό για χώρους όπως το μπάνιο και η κουζίνα.
Βάση φόρτισης που προσαμόζεται στον τοίχο ή στον πάγκο της κουζίνας.
Γρήγορη απελευθέρωση δοχείου που σας γλιτώνει χρόνο χωρίς να λερώνετε τα χέρια σας.
2 σε 1 λειτουργικότητα σημαίνει ότι το σκουπάκι είναι ιδανικό για να καθαρίζει σκόνη και βρωμιά.
Εργονομικός σχεδιασμός με στιγμιαίο διακόπτη για άνετη χρήση.
Ελαφριά επαναφορτιζόμενη τεχνολογία σας προσφέρει άνεση και ευκολία.
Ημιδιαφανής κάδος,χωρίς σακούλα για να βλέπετε εύκολα πότε γεμίζει και να τον αδειάζετε.
Συνδυάζει τα πλεονεκτήματα του υγρού και στεγνού καθαρίσματος σε ένα.
Συμπεριλαμβάνεται μαλακή βούρτσα ιδανική για καθάρισμα ταπετσαρίας επίπλων.
Συμπεριλαμβάνεται εξάρτημα για καθάρισμα σχισμών όπως τα μαξιλάρια του καναπέ και στενών σημείων.
Αποσπώμενος,πλενόμενος κάδος και φίλτρα για σχολαστικό καθάρισμα.
Πλατύ στόμιο που ρουφάει με ευκολία μεγάλα σκουπίδια όπως τροφή σκύλου και δημητριακά.
Συμπεριλαμβάνεται ελαστικό εξάρτημα για υγρές επιφάνειες.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 9 min |
| Επίπεδα Ισχύος | - |
| Ισχύς | - |
| Μπαταρία | 3.6 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Επαναφορτιζόμενο |
| Τύπος | Σκουπάκι Χειρός |
| Χρόνος Φόρτισης | 10 h |
| Χρώμα | Μπλε |
| Χωρητικότητα | 385 ml |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | 425*122*130 mm |
| Βάρος (Καθαρό) | 1.05 kg |