Παράδοση 4-10 ημέρες
Black & Decker NVC220WC-QW, Σκουπάκι Χειρός, Επαναφορτιζόμενο, 385ml, 7.2V, Αυτονομία 12min, Γκρι
50,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 40,32€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 623532
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
BLACK & DECKER NVC220WC-QW ΣΚΟΥΠΑΚΙ ΧΕΙΡΟΣ ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ 7.2V ΓΚΡΙ
7,2V Επαναφορτιζόμενο σκουπάκι dustbuster® μπαταρίας λιθίου
Το επαναφορτιζόμενο σκουπάκι dustbuster® της BLACK+DECKER είναι αυτό ακριβώς που χρειάζεστε για ένα γρήγορο καθάρισμα,πάντα έτοιμο για χρήση όταν το χρειάζεστε. Ο ελαφρύς και κόμπακτ σχεδιασμός του,με το ειδικό ακροφύσιο για τα δύσκολα σημεία, σας βοηθάει να τα καθαρίσετε σε χρόνο μηδέν.


Χαρακτηριστικά + Πλεονεκτήματα
- Ελαφριά επαναφορτιζόμενη τεχνολογία για ευκολία στη χρήση.Τώρα μέχρι και 15% ελαφρύτερο από το προηγούμενο σκουπάκι NIMH.
- Γρήγορη απελευθέρωση δοχείου που σας γλιτώνει χρόνο χωρίς να λερώνετε τα χέρια σας
- Πλατύ στόμιο που ρουφάει με ευκολία μεγάλα σκουπίδια όπως τροφές κατοικιδίων και δημητριακά.
- Ημιδιαφανής κάδος,χωρίς σακούλα μπορείτε να βλέπετε εύκολα πότε γεμίζει και να τον αδειάζετε
- Αποσπώμενος,πλενόμενος κάδος και φίλτρα για σχολαστικό καθάρισμα
- Βάση φόρτισης που προσαρμόζεται στον τοίχο ή στον πάγκο της κουζίνας.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 12.5 min |
| Επίπεδα Ισχύος | - |
| Ισχύς | 16 W |
| Μπαταρία | 7.2 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Επαναφορτιζόμενο |
| Τύπος | Σκουπάκι Χειρός |
| Χρόνος Φόρτισης | - |
| Χρώμα | Γκρι |
| Χωρητικότητα | 385 ml |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | 1.1 kg |