Black & Decker NVC115JL-QW, Σκουπάκι Χειρός, Επαναφορτιζόμενο, 325ml, 3.6V, Αυτονομία 11min, Λευκό
35,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 28,23€
- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 623531
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Το επαναφορτιζόμενο σκουπάκι dustbuster®της BLACK+DECKER είναι αυτό ακριβώς που χρειάζεστε για να καθαρίσετε γρήγορα ,και είναι πάντα έτοιμο για χρήση.Ο ελαφρύς και κόμπακτ σχεδιασμός του σας βοηθάει να καθαρίσετε τα πιο δύσκολα σημεία σε χρόνο μηδέν.
| ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ | Σκουπάκι |
| ΠΗΓΗ ΙΣΧΥΟΣ | Ασύρματο |
| ΧΡΟΝΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ | 11.5 min |
| ΙΣΧΥΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ | 8 Air Watts |
| ΤΥΠΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ | Λιθίου-Ιόντων |
| ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΚΛΑΣΗ | 3.6V |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ | 1.5 Ah |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΔΟΥ | No |
| ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΔΟΥ | 325 ml |
| ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | 10 ώρες |
| ΤΥΠΟΣ ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ | Βύσμα Ήχου |
| ΕΝΔΕΙΞΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ | ΝΑΙ |
| ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ | ΝΑΙ |
| ΣΥΣΤΗΜΑ CYCLONIC ACTION | ΟΧΙ |
| ΧΡΩΜΑ | White |
| ΒΑΡΟΣ | 0.529 Κg |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 11.5 min |
| Επίπεδα Ισχύος | - |
| Ισχύς | 8 AW |
| Μπαταρία | 3.6 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Επαναφορτιζόμενο |
| Τύπος | Σκουπάκι Χειρός |
| Χρόνος Φόρτισης | 10 h |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 325 ml |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | 529 gr |