- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 623529
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Εργονομικός Σχεδιασμός
Το ελαφρύ βάρος της συσκευής, την καθιστά εύκολη στη μεταφορά και τη χρήση. Έχει εργονομική λαβή για να μπορείς να την κρατάς με άνεση, ενώ το μεγεθός της σου επιτρέπει να την αποθηκεύεις, όπου θέλεις.

Φιλτράρισμα σωματιδίων
Το σκουπάκι BHHV315B διαθέτει ενσωματωμένο φίλτρο που συγκρατεί τα σωματίδια και τη σκόνη που συλλέγει, επιτρέποντας την εύκολη απόρριψη των απορριμμάτων. Μάλιστα, ο κάδος και το φίλτρο του είναι αποσπώμενα και πλενόμενα, έτσι ώστε να σου επιτρέπουν σχολαστικό καθάρισμα του χώρου και της συσκευής.

Αξεσουάρ για Καθαρισμό Δυπρόσιτων Σημείων
Για αξεσουάρ περιλαμβάνει έναν ευέλικτο εύκαμπτο σωλήνα, επιτρέποντας την εύκολη πρόσβαση σε στενούς χώρους και γωνίες. Παράλληλα, περιέχει ένα πρόσθετο βουρτσάκι που σου δίνει την δυνατότητα να απομακρύνεις σωματίδια και βρωμιές από επιφάνειες αποτελεσματικά.

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αυτονομία | 16 min |
| Επίπεδα Ισχύος | - |
| Ισχύς | - |
| Μπαταρία | 12 V |
| Τρόπος Λειτουργίας | Επαναφορτιζόμενο |
| Τύπος | Σκουπάκι Χειρός |
| Χρόνος Φόρτισης | 4 h |
| Χρώμα | Grey/Red |
| Χωρητικότητα | 500 ml |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | - |
| Βάρος (Καθαρό) | 1.1 kg |