- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 17067
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Karcher WD 3 V-17/4/20 16281270, Ηλεκτρική Σκούπα, με Κάδο 17 lt, Ρεύματος, 1000W, Κίτρινο
Η WD 3 V-17/4/20 είναι ισχυρή και ενεργειακά αποδοτική με κατανάλωση ισχύος μόλις 1000 W. Το μηχάνημα, καθώς και ο σωλήνας αναρρόφησης και το ακροφύσιο δαπέδου Clips είναι τέλεια προσαρμοσμένα - για τα καλύτερα αποτελέσματα καθαρισμού σε στεγνό, υγρό, λεπτό ή χονδροειδή ρύπο. Η ηλεκτρική σκούπα υγρού και στεγνού τύπου εντυπωσιάζει με τον συμπαγή σχεδιασμό της και το στιβαρό πλαστικό κάδο 17 l, το καλώδιο 4 m, τον εύκαμπτο σωλήνα αναρρόφησης 2 m και τη σακούλα φίλτρου fleece. Χάρη στο μονοκόμματο φίλτρο φυσίγγιο, είναι δυνατή η απορρόφηση τόσο υγρών όσο και ξηρών ρύπων χωρίς αντικατάσταση του φίλτρου. Η λειτουργία φυσητήρα είναι χρήσιμη για τον καθαρισμό περιοχών που είναι δύσκολα προσβάσιμες. Ο εύκαμπτος σωλήνας αποθηκεύεται κρεμώντας τον στην κεφαλή του μηχανήματος, εξοικονομώντας έτσι χώρο. Το καλώδιο μπορεί να αποθηκευτεί στον γάντζο καλωδίων, οι σωλήνες και τα ακροφύσια δαπέδου στον προφυλακτήρα. Η λαβή της ηλεκτρικής σκούπας μπορεί να αφαιρεθεί και το εξάρτημα μπορεί να συνδεθεί απευθείας στον εύκαμπτο σωλήνα αναρρόφησης. Η εργονομικά διαμορφωμένη λαβή μεταφοράς επιτρέπει την άνετη μεταφορά.τα μικρά εξαρτήματα μπορούν να τοποθετηθούν στην περιοχή στην κεφαλή του μηχανήματος. Η εργονομικά διαμορφωμένη λαβή μεταφοράς επιτρέπει την άνετη μεταφορά.



| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Βάρος (Προϊόντος) | 4.5 kg |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | - |
| Ισχύς | 1000 W |
| Μήκος καλωδίου | 400 cm |
| Συλλογή Σκόνης σε | Κάδο |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ρεύματος |
| Τύπος Συσκευής | Ηλεκτρική Σκούπα |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Χωρητικότητα | 17 lt |
| Διαστάσεις | 349*328*492 mm |