- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 17066
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Karcher SE 4 10811500, Ηλεκτρική Σκούπα, με Κάδο 4.0lt, Ρεύματος, 1000W, Λευκό
Βαθύς καθαρισμός σε συνδυασμό με εργονομική σχεδίαση και πολυλειτουργικότητα: η SE 4 με τον ελκυστικό σχεδιασμό της, εξασφαλίζει υγιεινό καθαρισμό μέχρι τις ίνες πολλών υφασμάτινων επιφανειών. Η δοκιμασμένη τεχνολογία ψεκασμού αναρρόφησης από την Kärcher παρέχει τα καλύτερα αποτελέσματα καθαρισμού: το καθαρό νερό της βρύσης και το καθαριστικό χαλιών Kärcher RM 519 ψεκάζονται βαθιά στις υφασμάτινες ίνες υπό πίεση και στη συνέχεια αναρροφώνται μαζί με τους ρύπους που έχουν μαλακώσει- ιδανική για οικογένειες, αλλεργικούς και νοικοκυριά με κατοικίδια ζώα. Η συσκευή είναι ένα πολυλειτουργικό προϊόν 3 σε 1, που λειτουργεί επίσης ως πλήρως εξοπλισμένη σκούπα υγρής και ξηρής αναρρόφησης. Η μεγάλη ημιδιαφανής δεξαμενή καθαρού νερού χωρητικότητας 4 λίτρων είναι ανθεκτική στα χτυπήματα και μπορεί να αφαιρεθεί, καθιστώντας εύκολη την πλήρωση και το άδειασμά της. Το βρώμικο νερό που αναρροφάται συλλέγεται στο δοχείο. Η λαβή μεταφοράς 3 σε 1 έχει σχεδιαστεί για να καθιστά τη μεταφορά, το άνοιγμα, το κλείσιμο και το άδειασμα του δοχείου χωρίς προβλήματα. Τα παρεχόμενα εξαρτήματα μπορούν να αποθηκευτούν τακτοποιημένα στην ίδια τη συσκευή. Η συσκευή καθαρίζεται εύκολα μετά τη χρήση, ώστε να εξασφαλίζεται μεγάλη διάρκεια ζωής του προϊόντος.



| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Βάρος (Προϊόντος) | 7.6 kg |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 61 dB |
| Ισχύς | 1000 W |
| Μήκος καλωδίου | 600 cm |
| Συλλογή Σκόνης σε | Κάδο |
| Τρόπος Λειτουργίας | Ρεύματος |
| Τύπος Συσκευής | Ηλεκτρική Σκούπα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4 lt |
| Διαστάσεις | 430*385*535 mm |