Παράδοση 4-10 ημέρες
Teka Maestro RFD 75850 GBK French Door, Ψυγείο Ντουλάπα 4πορτο Full No Frost, Ενεργειακή E, 510 lt, 183*83.6*70.6 cm, Μαύρο Γυαλί
1.299,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.047,58€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 15570
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Teka Maestro RFD 75850 GBK French Door, Ψυγείο Ντουλάπα 4πορτο Full No Frost, Ενεργειακή E, 510 lt, 183*83.6*70.6 cm, Μαύρο Γυαλί

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Αστεριών Κατάψυξης | - |
| Αριθμός Ραφιών | 3 ράφια, 2 συρτάρια λαχανικών, 6 θήκες, 2 συρτάρια κατάψυξης |
| Αυτονομία | - |
| Διανομέας | - |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 41 dB |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρονική οθόνη με ένδειξη και έλεγχος θερμοκρασίας, Λειτουργία ταχείας κατάψυξης & ψύξης, Λειτουργία διακοπών, 3 ράφια από γυαλί ασφαλείας, 2 συρτάρια λαχανικών, Μπροστινά ρυθμιζόμενα πόδια, 2 συρτάρια κατάψυξης, Twister ice maker, Ενσωματωμένη λαβή |
| Ετήσια Κατανάλωση Ρεύματος (kWh) | 304 kWh/a |
| Ικανότητα Κατάψυξης | - kg / 24 hrs |
| Κατασκευαστής | Teka |
| Κλιματική Ζώνη | SN, ST, N, T |
| Κωδικός | Maestro RFD 75850 GBK Crystal French Door, 113430077, 8434778031164 |
| Μήκος Καλωδίου Ηλεκτρικής Παροχής | - |
| Ονομαστική Ισχύς | - |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | - |
| Συνδεσιμότητα | - |
| Τύπος | Ψυγείο Ντουλάπα 4πορτο |
| Τύπος Συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Ψύξης | No Frost |
| Υ x Π x Β (Διαστάσεις): | 183 x 83.6 x 70.6 cm |
| Φορά Ανοίγματος Πόρτας | - |
| Φωτισμός | LED |
| Χρώμα | Μαύρο Γυαλί |
| Χώρα προέλευσης | - |
| Χωρητικότητα | 327 lt + 183 lt (510 lt) |
| Ψυκτικό Υγρό | - |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Βάρος (Καθαρό) | 103 kg |