Παράδοση 4-10 ημέρες
Teka Maestro RMF 75820, Ψυγείο Ντουλάπα 4πορτο Full No Frost, Ενεργειακή E, 436 lt, 183*83.6*63.6 cm, Μαύρο Γυαλί
999,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 805,65€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 15568
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Teka Maestro RMF 75820, Ψυγείο Ντουλάπα 4πορτο Full No Frost, Ενεργειακή E, 436 lt, 183*83.6*63.6 cm, Μαύρο Γυαλί

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Αστεριών Κατάψυξης | - |
| Αριθμός Ραφιών | 5 ράφια, 6 συρτάρια, 4 θήκες |
| Αυτονομία | - |
| Διανομέας | - |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | E |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 38 dB |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Ηλεκτρονική οθόνη με ένδειξη και έλεγχος θερμοκρασίας, Λειτουργία ταχείας κατάψυξης & ψύξης, Λειτουργία διακοπών, 3 ράφια από γυαλί ασφαλείας, 2 συρτάρια λαχανικών, Μπροστινά ρυθμιζόμενα πόδια, 4 συρτάρια & 2 δίσκοι κατάψυξης, Twister ice maker, Ενσωματωμένη λαβή |
| Ετήσια Κατανάλωση Ρεύματος (kWh) | 280 kWh/a |
| Ικανότητα Κατάψυξης | - kg / 24 hrs |
| Κατασκευαστής | Teka |
| Κλιματική Ζώνη | SN, ST, N, T |
| Κωδικός | Maestro RMF 75820 GBK Crystal, 113430080, 8434778031225 |
| Μήκος Καλωδίου Ηλεκτρικής Παροχής | - |
| Ονομαστική Ισχύς | - |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | - |
| Συνδεσιμότητα | - |
| Σύστημα Ψύξης | - |
| Τύπος | Ψυγείο Ντουλάπα 4πορτο |
| Τύπος Συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Ψύξης | No Frost |
| Υ x Π x Β (Διαστάσεις): | 183 x 83.6 x 63.6 cm |
| Φορά Ανοίγματος Πόρτας | - |
| Φωτισμός | LED |
| Χρώμα | Μαύρο Γυαλί |
| Χώρα προέλευσης | - |
| Χωρητικότητα | 288 lt + 148 lt (436 lt) |
| Ψυκτικό Υγρό | - |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Βάρος (Καθαρό) | 92 kg |