- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 15988
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Indesit BWSA 51051 W EU N, Πλυντήριο Ρούχων Εμπρόσθιας Φόρτωσης, 5 kg, 1000 rpm, Ενεργειακή F, 85*59.5*42.5 cm, Slim, Λευκό
Ζώνη 30°
"Αυτά τα προγράμματα εξοικονόμησης ενέργειας της ζώνης 30 ° * πλένουν τα ρούχα μόνο στους 30 ° C, παρέχοντας τα ίδια αποτελέσματα με πλύση στους 40 ° C **. * Εξοικονόμηση ενέργειας ανά κιλό σε σύγκριση με το βαμβακερά 40 °, συνθετικά 40 °, χρωματιστά. ** Κανονικός δείκτης καθαρότητας σε σύγκριση με βαμβακερά 40 °, συνθετικά 40 ° και προγράμματα για χρωματιστά."
Χρονοκαθυστέρηση
Το πρόγραμμα Χρονοκαθυστέρησης σάς επιτρέπει να προγραμματίζετε το πλύσιμο των ρούχων για κάποια άλλη στιγμή μέσα στη διάρκεια της ημέρας ή της νύχτας. Απλώς επιλέξτε το πρόγραμμα και αφήστε τη συσκευή Indesit να κάνει τα υπόλοιπα.
Αθλητικά παπούτσια
Το πρόγραμμα για Αθλητικά παπούτσια είναι η ιδανική λύση για να πλένετε τα αθλητικά παπούτσια σας αφού προσφέρει εξαιρετικά αποτελέσματα και τα προστατεύει.
Παπλώματα
Το ειδικό πρόγραμμα για Παπλώματα έχει σχεδιαστεί ειδικά για να πλένει αποτελεσματικά τα παπλώματα και τα ρούχα με επένδυση προστατεύοντας το ύφασμα και διατηρώντας την ομοιόμορφη κατανομή των πούπουλων.
Wool Care
Εξαιρετικά απαλό πλύσιμο των μάλλινων ρούχων, ενώ εγγυάται τέλειο καθάρισμα χωρίς να χάνουν τα ρούχα σας την αρχική τους απαλότητα. Η Woolmark Company έχει εγκρίνει αυτόν τον κύκλο πλύσης ως κατάλληλο για χρήση σε μάλλινα ενδύματα.
Ελεύθερο πλυντήριο εμπρόσθιας φόρτωσης 1-5
kg, 1000 rpm, Ενεργειακή κλάση: F
• Ρυθμιζόμενη ταχύτητα στυψίματος, Ρυθμιζόμενη
θερμοκρασία
• Τύπος κινητήρα: Συμβατικός
• Πίνακας χειρισμού με σύμβολα, Οθόνη με λυχνίες
LED Plus
• Προγράμματα 16: Βαμβακερά 30°, Συνθετικά 30°,
Χρωματιστά, ευαίσθητα, Rapid 30’, Βαμβακερά,
Συνθετικά, Μικτά, eco 40-60, Λευκά, Γρήγορο 20’,
Παπλώματα, Μάλλινα, 20°, Στύψιμο & Άντληση,
Ξέβγαλμα & Στύψιμο
• Επιλογές: Rapid, Αφαίρεση λεκέδων, Push & Wash,
Καθυστέρηση έναρξης, Εύκολο σιδέρωμα, Εντατικό
ξέβγαλμα
• Push & Wash: Λειτουργία με την οποία με το πάτημα
ενός και μόνο κουμπιού ενώ η συσκευή είναι σβηστή,
ξεκινάει πρόγραμμα για καθημερινό κύκλο πλύσης (Ο
κύκλος πλυσίματος είναι ιδανικός για βαμβακερά και
συνθετικά ρούχα λειτουργώντας σε μια θερμοκρασία
30°C και 1000 rpm. Μέγιστο Φορτίο 3kg, διάρκεια
κύκλου 45’)
• Water Balance Plus: Αισθητήρας που εγγυάται τη
μέγιστη εξοικονόμηση σε νερό και ρεύμα, καθώς
υπολογίζει και προσαρμόζει, ακριβώς την ποσότητα
νερού που χρειάζεται ανάλογα με το φορτίο
• Rapid: Φρεσκάρει τα ρούχα με πρόγραμμα 20 λεπτών
στους 20°C & 800rpm
• Wool Care: o κύκλος πλυσίματος “Μάλλινα”
εγκρίθηκε από την Wool Care Company για το
πλύσιμο μάλλινων ρούχων που ταξινομούνται ως
“πλενόμενα στο χέρι”.
• Αφαίρεση Λεκέδων: Επιτρέπει την επιλογή του
τύπου λεκέ έτσι ώστε να προσαρμοστεί ο κύκλος με
τρόπο βέλτιστο για την απομάκρυνση 3 διαφορετικών
τύπων λεκέδων: Τρόφιμα, Εργασία, Outdoor
• Ηλεκτρονικό κλείδωμα συσκευής (ασφάλεια για τα
παιδιά)
• Επίπεδο θορύβου στην πλύση / στυψίματος dB(A) 76
• Ετήσια κατανάλωση ενέργειας (kWh/100 κύκλους
πλύσεις) 71, κατανάλωση νερού στο πρόγραμμα eco
41 (L)
• ∆ιαστάσεις συσκευής (ΥxΠxΒ): 88,8 x 64,5 x 48 εκ
• Χρώμα: Λευκό

| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση Στυψίματος (A έως G) | C |
| Αριθμός Προγραμμάτων | 16 |
| Ασφάλεια Κλειδώματος | Ναι |
| Εγκατεστημένο Wi-Fi | - |
| Ενεργειακή Κλάση (A έως G) | F |
| Επίπεδο Θορύβου (dB) | 76 dB |
| Καθυστέρηση έναρξης | Ναι |
| Κατανάλωση Νερού (lt/cycle) | 41 lt/c |
| Κατανάλωση Ρεύματος (kWh/100cycle) | 71 kWh/100c |
| Κατασκευαστής | Indesit |
| Κωδικός | BWSA 51051 W EU N, 869991656850, 8050147656853, 39186379 |
| Μήκος Καλωδίου Ηλεκτρικής Παροχής | 120 cm |
| Ονομαστική Ισχύς | 1850 W |
| Πρόγραμμα Ατμού | - |
| Προγράμματα / Λειτουργίες | Βαμβακερά 30°, Συνθετικά 30°,Χρωματιστά, ευαίσθητα, Rapid 30’, Βαμβακερά, Συνθετικά, Μικτά, eco 40-60, Λευκά, Γρήγορο 20’, Παπλώματα, Μάλλινα, 20°,Στύψιμο & Άντληση, Ξέβγαλμα & Στύψιμο |
| Σελίδα Κατασκευαστή (Link) | https://www.indesit.gr/i/eleuthero-plynterio-emprosthias-phortoses-indesit-5-0-kila/f165685 |
| Στροφές | 1000 rpm |
| Τύπος | Πλυντήριο Ρούχων Εμπρόσθιας Φόρτωσης |
| Τύπος Εγκατάστασης | Ελεύθερη |
| Τύπος Κινητήρα (Μοτέρ) | Συμβατικός |
| Υ x Π x Β (Διαστάσεις): | 85*59.5*42.5 cm |
| Φορά Ανοίγματος Πόρτας | Αριστερά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χώρα προέλευσης | Πολωνία |
| Χωρητικότητα | 40 lt |
| Χωρητικότητα Πλύσης | 5 kg |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Βάρος (Καθαρό) | 60 kg |