- Απόθεμα: Άμεσα Διαθέσιμο
- Κωδικός: 19396
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Ανεμιστήρας ορθοστάτης, 40W.
Ο ανεμιστήρας LIFE OSTRO DARK, με διάμετρο 16'' (40 εκατοστά), είναι ιδανικός για να δροσίζει κάθε χώρο. Διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος ορθοστάτη, επιλογή αυτόματης περιστροφής και δυνατότητα επιλογής τριών ταχυτήτων αέρα, για να προσαρμόζετε την λειτουργία του σύμφωνα με τις ανάγκες σας. Η στρογγυλή βάση προσφέρει εξαιρετική σταθερότητα και το μεταλλικό πλέγμα που διαθέτει, παρέχει την απαραίτητη προστασία και ασφάλεια.
Χαρακτηριστικά:
- Διάμετρος ανεμιστήρα 40cm (16'')
- Στρογγυλή βάση για εξαιρετική σταθερότητα (βάρος βάσης 1.5kg)
- 3 ταχύτητες ανεμιστήρα
- 3 πτερύγια
- Μεταλλικό πλέγμα προστασίας
- Επιλογή αυτόματης περιστροφής
- Ρυθμιζόμενο ύψος
- Μήκος καλωδίου: Περ. 150cm
- Τροφοδοσία: 220-240V, 50-60Hz
- Ισχύς: 40W
- Καθαρό βάρος: 4Kg
- Χρώμα: Μαύρο
- 2 χρόνια εγγύηση
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Βάρος (Προϊόντος) | 4 kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Ισχύς | 40 W |
| Λειτουργία Περιστροφής | √ |
| Μήκος καλωδίου | 150 cm |
| Παροχή Αέρα | - |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | √ |
| Στροφές | - |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειρισμός | - |
| Τύπος | Ανεμιστήρας Ορθοστάτης |
| Χρονοδιακόπτης | - |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | - |