Παράδοση 4-10 ημέρες
Morris MFS-16245, Ανεμιστήρας Ορθοστάτης, Διαμέτρου 40cm, DC 28W, Τηλ/ριο, Λευκό
100,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,65€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 19229
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Ανεμιστήρας δαπέδου, 16″ περιστρεφόμενος
Πρωτοποριακή τεχνολογία διπλών πτερυγίων για αυξημένη ροή του αέρα
Ισχυρό και αθόρυβο DC μοτέρ ισχύος 28W
Αθόρυβη λειτουργία, 25 dB στη χαμηλή ταχύτητα
Περιστροφή αριστερά – δεξιά 90˚
24 ταχύτητες λειτουργίας και 4 επιλογές ροής αέρα (Normal/Natural/Sleep/Breeze)
Πίνακας ελέγχου με πλήκτρα αφής
Τηλεχειριστήριο και χρονοδιακόπτης λειτουργίας 24 ωρών
Στρόγγυλη βάση υψηλής σταθερότητας
Ρυθμιζόμενο ύψος (έως 1.35 μέτρα)
Αυτόματη περιστροφή και δυνατότητα ρύθμισης ως προς τον οριζόντιο άξονα
Διαστάσεις συσκευής (ΠxΒxΥ): 41x41x135cm
Εγγύηση 5 χρόνια
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | 5202820035759 |
| Αριθμός Πτερυγίων | 5 |
| Βάρος (Προϊόντος) | - |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Ισχύς | DC 28 W |
| Ταχύτητες | 24 |
| Τηλεχειρισμός | √ |
| Τύπος | Ανεμιστήρας Ορθοστάτης |
| Χρονοδιακόπτης | 24 hrs |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Διαστάσεις | 135*41*41 cm |