Παράδοση 4-10 ημέρες
Morris MFS-16247, Ανεμιστήρας Ορθοστάτης, Διαμέτρου 40cm, 50W, Τηλ/ριο, Μεταλλικός
100,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,65€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 19228
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Μεταλλικός ανεμιστήρας 16”
Τηλεχειριστήριο
Πλήκτρα αφής στο πίσω μέρος και ενδείξεις LED
Ισχυρό και αθόρυβο μοτέρ χαλκού ισχύος 50W
5 λεπίδες αλουμινίου για μεγαλύτερη απόδοση
Ρυθμιζόμενο ύψος 90-120εκ.
Τρεις ταχύτητες λειτουργίας
Χρονοδιακόπτης 1~7 ωρών
Στρόγγυλη μεταλλική βάση για αυξημένη σταθερότητα
Αυτόματη περιστροφή και δυνατότητα ρύθμισης ως προς τον οριζόντιο άξονα
Διαστάσεις συσκευής (ΠxΒxΥ): 41x41x120cm
Εγγύηση 5 χρόνια
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | 5202820035902 |
| Αριθμός Πτερυγίων | 5 |
| Βάρος (Προϊόντος) | - |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Ισχύς | 50 W |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειρισμός | √ |
| Τύπος | Ανεμιστήρας Ορθοστάτης |
| Χρονοδιακόπτης | 7 hrs |
| Χρώμα | Ασημί |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Διαστάσεις | 120*41*41 cm |