Παράδοση 4-10 ημέρες
Morris MFS-16216, Ανεμιστήρας Ορθοστάτης, Διαμέτρου 40cm, 60W, Τηλ/ριο, Μαύρο
90,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,58€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 19226
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Ανεμιστήρας δαπέδου, 16″ περιστρεφόμενος
Πρωτοποριακή τεχνολογία διπλών πτερυγίων για αυξημένη ροή του αέρα
Έξι ταχύτητες λειτουργίας, και 3 επιλογές ροής του αέρα (κανονική/φυσική/ύπνου)
LED οθόνη λειτουργιών
Τηλεχειριστήριο και χρονοδιακόπτης λειτουργίας 15 ωρών
Ισχυρό, αθόρυβο μοτέρ χαλκού για υψηλή αντοχή
Αθόρυβη λειτουργία, 42 db στη χαμηλή ταχύτητα
Οβάλ βάση υψηλής σταθερότητας
Ρυθμιζόμενο ύψος (έως 1.3 μέτρα)
Αυτόματη περιστροφή και δυνατότητα ρύθμισης ως προς τον οριζόντιο άξονα.
Ισχύς: 60W
Εγγύηση: 5 έτη
Διαστάσεις συσκευής (ΠxΒxΥ): 45x40x135 cm
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αριθμός Πτερυγίων | 5 |
| Βάρος (Προϊόντος) | - |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Ισχύς | 60 W |
| Ταχύτητες | 6 |
| Τηλεχειρισμός | √ |
| Τύπος | Ανεμιστήρας Ορθοστάτης |
| Χρονοδιακόπτης | 15 hrs |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Διαστάσεις | 135*45*40 cm |