- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 18763
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Περιγραφή
2 σε 1
Ο εργονομικός σχεδιασμός του ανεμιστήρα σας επιτρέπει να ρυθμίσετε το ύψος της συσκευής σε δύο επίπεδα καθιστώντας εύκολη την τοποθέτησή του πάνω σε επιφάνειες, έπιπλα ή το δάπεδο.

3 Ταχύτητες Ανεμιστήρα
Προσαρμόστε εύκολα την ταχύτητα ροής του αέρα ανάλογα με τις ανάγκες ψύξης του χώρου σας και απολαύστε ιδανικές συνθήκες άνεσης.

Αθόρυβο Μοτέρ 100% Χαλκού
Το υλικό κατασκευής του μοτέρ - από 100% χαλκό - επιμηκύνει τη διάρκεια ζωής στον ανεμιστήρα, εξασφαλίζοντας σας καλύτερη απόδοση και πιο ξέγνοιαστη & αθόρυβη λειτουργία σε σχέση με τα συμβατικά μοτέρ αλουμινίου.

Αυτόματη Οριζόντια Περιστροφή
Εξασφαλίστε ευρύτερη κάλυψη δροσιάς σε περισσότερα σημεία του χώρου σας με την Αυτόματη Οριζόντια Περιστροφή κατά την οποία η κεφαλή του ανεμιστήρα περιστρέφεται κατά τον οριζόντιο άξονα μέχρι και 80°.

Δυνατότητα
Ο ανεμιστήρας σας προσαρμόζεται στις ανάγκες σας! Μπορείτε να ρυθμίσετε την κλίση του ώστε να βρίσκεται στην τέλεια για σας θέση και να απολαμβάνετε τη δροσιά του, κάθε στιγμή.

Διάμετρος Πτερυγίων 40cm
Η δροσερή ροή αέρα οδηγείται σε ακόμη μεγαλύτερη επιφάνεια του χώρου σας χάρη στον αποτελεσματικό σχεδιασμό των πτερυγίων του ανεμιστήρα που καλύπτουν αποτελεσματικά τις ανάγκες ψύξης όπου κι αν αποφασίσετε να τον τοποθετήσετε.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | - |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Βάρος (Προϊόντος) | 6 kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Ισχύς | 50 W |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειρισμός | - |
| Τύπος | Ανεμιστήρας Ορθοστάτης |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Διαστάσεις | - |