Παράδοση 4-10 ημέρες
Primo PRSF-80644, Ανεμιστήρας Ορθοστάτης, Διαμέτρου 40cm, 50W, Τηλ/ριο, Λευκό
38,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 30,65€
- Απόθεμα: Παράδοση 4-10 ημέρες
- Κωδικός: 18512
Μεταφορικά
στις καλύτερες δυνατές τιμές
Είμαστε δίπλα σας
για να σας βοηθήσουμε ώστε να κάνετε τις αγορές σας.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Πριν την αγορά επικοινωνήστε μαζί μας για να ελέγξουμε την διαθεσιμότητα και το κόστος των μεταφορικών.
Κατάστημα
στην Αττική με εύκολη πρόσβαση
Ανεμιστήρας Ορθοστάτης 40εκ. με Τηλεχειριστήριο
- Διάμετρος: 16”-40εκ.
- 3 Ταχύτητες
- 3 ρυθμίσεις: Κανονική, Φυσική, Ύπνου
- 3 πτερύγια
- Περιστρεφόμενος δεξιά-αριστερά 60°
- Στρογγυλή βάση για μεγαλύτερη σταθερότητα
- Ρυθμιζόμενο ύψος 1.30μ
- Τηλεχειριστήριο πολλαπλών λειτουργιών
- Επιλογή on/off
- Επιλογή ταχύτητας
- Επιλογή χρονοδιακόπτη
- Επιλογή mode: normal, sleep, natural - Με λειτουργία χρονοδιακόπτη 7,5 ωρών
- Ισχύς: 50W
| Όνομα χαρακτηριστικού | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Υποκατηγορία | Ορθοστάτες |
| Διάμετρος | 16'' 40cm |
| Ισχύς | 50 Watt |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Διαστάσεις | 41.0 x 41.0 x 125 |
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| EAN / Barcode | 5213009007771 |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Βάρος (Προϊόντος) | 4.7 kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Ισχύς | 50 W |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειρισμός | √ |
| Τύπος | Ανεμιστήρας Ορθοστάτης |
| Χρώμα | λευκό |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Διαστάσεις | 41*41*125 cm |